AÖF Güncel Haberler İlgi Çekenler Son Dakika

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçları Açıklandı mı

Eskişehir Anadolu Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi ara sınavları 13 Nisan ve 14 Nisan tarihlerinde gerçekleşmişti. Açıköğretim (AÖF) sınavlarına giren öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını sabırsızlıkla beklemektedirler.

Peki ya Açıköğretim Fakültesi AÖF Bahar Dönemi ara sınav sonuçları için tarih belli oldu mu? 2019 yılının geriye kalan AÖF sınavları ne zaman olacak?

2018-2019 Öğretim Yılı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi ara sınavları geçtiğimiz hafta 13 ve 14 Nisan tarihlerinde gerçekleşmişti. AÖF sınavlarına giren öğrenciler sınav sonuçları büyük bir sabırsızlıkla beklemektedirler.

Peki AÖF Bahar Dönemi final sınavları ne zaman uygulanacak? 2018-2019 Öğretim yılı için üç ders sınav tarihleri ne zaman gerçekleşecek?

İlginizi Çekebilir: AÖF Ve KPSS Sınavlarına Girecek Adayları Yakından İlgilendiriyor

Açıköğretim Sınav Sonuçları Açıklandı mı?

13 Nisan ve 14 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşen açıköğretim AÖF sınav sonuçları henüz açıklanmadı. AÖF Bahar Dönemi ara sınav sonuçları için tarih verildiğinde osymgiris.com internet sitemizden sizlerle paylaşacağız.

2019 Açıköğretim AÖF Bahar Dönemi Son Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavları 25 – 26 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecektir.

2018-2019 Öğretim Yılı için AÖF Üç Ders Sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecektir.

Toplam 7 yorum

    1. bende sabırsızlıkla bekliyorum bu yıl mezun olucam sanırım eğer sınav notları yüksek gelirse.

  1. bu sınava çok çalıştım ama sınavda nedense heyecanlandım. Halkla ilişkiler okuyan var mı bazı sorularda şüphelerim var

  2. Bu sefer çok çelişkiye düştüm acaba notlar nasıl olacak çok merak ediyorum inşallah yüksek not alırız ne zaman açıklanacak hadi artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir