aday osym

ÖSYM ADAY İŞLEMLERİ SİSTEMİ- ÖSYM AİS GİRİŞ ( www.ais.osym.gov.tr )

ÖSYM ADAY İŞLEMLERİ (ÖSYM AİS) yenilendi.Adayların sınav başvurularını online takip ettikleri, ''ÖSYM Sınav Giriş Belgesi'' ,Sınav yeri Sorgulama,Sınav Sonuç Öğrenme ve Sonuç belgesi Alma ile Üniversite Tercih İşlemlerini yapabildiği sistem yeni düzenleme ve görünümüyle adayların hizmetine sunuldu.

Adaylar ''ÖSYM Aday İşlemleri Girişi'' nasıl yapabilir?

Adayların ÖSYM'ye yapacakları Bireysel Sınav Başvuru ve Tercih İşlemleri ile Kayıt Bilgilerini Görüntüleme ve Takip İşlemlerini gerçekleştirmeleri için T.C. Kimlik / Y.U. Numarası(YU Numarası; T.C. Kimlik Numarası olmayan adayların ÖSYM tarafından düzenlenen herhangi bir sınava başvurabilmeleri için sahip olmaları gereken üyelik numarasıdır.) ve Şifre bilgileri ile Aday İşlemleri Sistemine giriş yapması gerekmektedir.

Ösym AİS Giriş

Aday İşlemleri Sistemi'ne Giriş , Aday İşlemleri Sistemi'ne Nasıl Giriş Yapılır? ,Aiş Giriş Yapamıyor musunuz?

Aşağıda vermiş olduğumuz hızlı linkle Aday İşlemleri Sistemi'ne girdiğinizde açılan Ana Sayfanın sağ kısmındaki Aday İşlemleri Sistemine Giriş bölümünü kullanarak Aday İşlemleri Sistemi'ne giriş yapabilir ve yetkili olduğunuz sayfalarda işlem yapabilirsiniz.

ÖSYM Aday İşlemleri Giriş

Aday İşlemleri Sistemi'ne giriş yapmak için Siteye Giriş bölümündeki T.C. Kimlik / Y.U. Numarası alanına T.C. Kimlik / Y.U. Numaranızı, Şifre alanına da size verilmiş olan şifreyi eksiksiz girerek Bağlan düğmesine basınız.

ÖSYM Giriş-AİS ÖSYM Aday İşlemleri Sistemii

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Nedir ? ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi ile Neler Yapabilirsiniz ?

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi ; ÖSYM'nin sınava gireçek adayların Bireysel Sınav Başvuru İşlemleri,Tercih İşlemleri, Kayıt Bilgilerini Görüntüleme sınav giriş yerleri sınav giriş belgesi ve ösym sınav sonuçlarını öğrenme ,ösym tercih işlemleri ve Kayıt Takip vb.İşlemlerini online yapmalarını sağlayan internet hizmetidir.

ÖSYM Aday İşlemleri Giriş

Son yorumlar

İçeriği paylaş